Psi Patrol – nowa bajka dla dzieci

Psi Patrol – nowa bajka dla dzieci

Psi Patrol (ang. Paw Patrol) to najnowsza bajka, która opowiada o przygodach siedmiu psiakach i ich pana o imieniu Ryder (Rajder), gdzie pieski : husky Everest, dalmatyńczyk Marshall, owczarek niemiecki Chase, buldog Rubble, labrador Zuma, mieszaniec spaniela z pudelem Skye i kundelek Rocky. Każdy z piesków ma inną odznakę oraz ma inny charakter.

Everest to husky, jedna z dwóch dziewczynek z psiego patrolu. Everest jest specjalistką od zadań w górach w śniegu, jest entuzjastyczna, a jej odznaką to srebrna choinka na turkusowym tle. Ma szarolawendową sierść, białe łapy, pyszczek i uszy, a także duże niebieskie oczy. Psinka kocha wątróbkę, którą nie zawsze lubią dzieci. Piesek jest wielkim pieszczochem, uwielbia przytulać się Jake’a, który jest najlepszym przyjacielem- obydwoje kochają śnieg i zjeżdżać z górki- i lizać go po twarzy.

Marshall jest dalmatyńczykiem, który bardzo przypomina swoją niezdarnością Scoobiego. Jest strażakiem oraz ratownikiem medycznym. Ma w swojej odznace srebrne płomienie na czerwonym tle, świetnie biega oraz ma dobry węch. Jest biały w czarne kropki, ma jasno – niebieskie oczy. W czasie misji ratowniczych nosi czerwony hełm z zamontowaną latarką, czerwony strój strażacki i czerwony plecak, który potrafi zamienić się w wąż gaśniczy.

Chase jest psem policyjnym i szpiegowskim. Bohater jest bardzo szybki, wysportowany i ma znakomity węch. Podczas akcji wykazuje się bardzo dużą wrażliwością choć nigdy się do tej cechy nie przyznał. Ma brązową sierść, beżowe łapy i pyszczek, a także duże brązowe oczy. Jego ogon jest bardzo długi. Często konkuruje z Marshallem dla zabawy.

Rocky, uroczy kundelek, który lubi konstruować ze starych rzeczy coś nowego, panicznie boi się wody, ale dość często chce pokonać swój lęk. Ma szarą sierść, białe łapki, końcówkę ogona i część pyszczka. Wokół lewego oka piesek ma niebieską, okrągłą obwódkę, jego oczy są koloru pomarańczowo – brązowego, brązowy nos i klapnięte prawe ucho. Na jego zielonej odznace jest znak recyklingu.

Skye – druga dziewczynka w zespole Psiego patrolu. Ma znakomitą pamięć i jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Ciągle z uśmiechem i radością próbuje czegoś nowego. Uwielbia bawić się ze swoimi kolegami, pieskami z Psiego Patrolu. Wciąż w zabawie konkuruje z Zumą. Jest świetną tancerką i ma niesamowitą umiejętność wykonywania salta w tył zarówno stojąc na ziemi jaki i latając. Ma złotą sierść, a nogi, pyszczek i brzuszek białe. Wokół różowych oczu ma beżowe obwódki, brwi i rzęsy są brązowe, również brązowy jest mały nosek. Ogon uszy, a także grzywka są puszyste, a dodatkowo różowe oczka. Jest mieszańcem cookera spaniela z pudlem.

Zuma to labrador o kolorze czekoladowym ze złotymi oczami i klapniętymi uszami. Z natury jest żartownisiem, jednak gdy sytuacja tego wymaga jest zdyscyplinowany. Nie potrafi wymówić literki „r”. co chwila spiera się ze Skye. Jego odznaką jest kotwica na pomarańczowym tle. Kocha wodę oraz jest ratownikiem wodnym.

Ostatnim psiakiem jest buldog o imieniu Rubble. Ma brązową sierść, a brzuch, łapy i część pyszczka białe. Jego oczy są jasno – brązowe, ogon krótki i mały. W czasie misji ratowniczych zawsze nosi żółty kask ochronny. Boi się pająków. To budowniczy i pies konstruktor. Jego największą i najlepszą umiejętnością jest kopanie, jest w tym naprawdę dobry. Ma skłonność do zbyt emocjonalnych zachowań, uwielbia i bardzo troszczy się o małe zwierzęta, nawet o kotki. Niekiedy nadaje im pieszczotliwe imiona. Choć z natury jest ponurakiem uwielbia się śmiać i żartować. Często podskakuje klaszcząc przy tym dwukrotnie łapami. Wie wszystko o deskorolkach i snowboardach; lubi na nich jeździć.

Ryder to chłopiec, który opiekuje się psiakami. Ryder ma brązowe włosy i oczy. Nosi białą bluzę z niebiesko-czerwonymi wzorami. Podczas misji ma czerwony kask z biało-niebieskimi wzorami oraz znakiem Psiego Patrolu

Napisz komentarz